Caitlin Main

(BA, CELTA)

Caitlin on pärit Kanadast. Inglise keelt on ta õpetanud kaks aastat ning naudib seda väga. Caitlinile meeldib õpetada nii täiskasvanuid kui ka lapsi ja ta leiab, et erinevus nende õpetamisel võib tihti olla üllatavalt väike. Caitlin naudib oma töö juures kõige enam just seda hetke, mil õpilane on saanud aru uuest materjalist ja muutub seeläbi koheselt enesekindlamaks. Caitlinile meeldib, kui tunnis on lõbus ja saab naerda, kuid samas säilitab ta alati professionaalsuse. Tema arvates on inglise keelt hea õppida mitmel erineval moel: podcaste kuulates, uudiseid ja artikleid lugedes, klassis erinevate teemade üle arutledes ja miks mitte ka mängides. Võimalusi on lõputult! Caitlin ootab kannatamatult kohtumist uute õpilastega Eestis, et olla neile abiks inglise keele õppimisel.ILS veebileht kasutab analüütika ja funktsionaalsuse eesmärgil küpsiseid. Lehte edasi kasutades nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot

Küpsised on meie veebilehe, mida kasutame kanalina serveerimaks teile pakutavat sisu ja funktsioone, oluline tehniline osa.

Et seda lehte täisfunktsionaalsuses kasutada, peab küpsiste kasutamine olema lubatud. Vajutades "Nõus" annate nõusoleku küpsiste kasutamiseks.

Rohkem infot selle kohta, kuidas me küpsiseid kasutame, leiate meie Privaatsuspoliitika lehelt.

Sulge