fbpx

IELTS

IELTS-eksami ettevalmistuskursus “Be The best that you can be”

2-nädalane Moodulkursus

Kursus kestab 2 nädalat (8×90 + 1×225 minutit).

Kursuse tunniplaan ja hind: Vaata menüüst Tunniplaan. 

Registreeri kursusele: 6277 170 või info(at)ilstallinn.ee.

Kursuse info:
Kursuse eesmärgiks on eksamiks ettevalmistumine läbi keelekasutuse erinevate osaoskuste (kuulamine, lugemine, kirjutamine ja rääkimine) arendamise. Kursus viib teid kurssi eksami sooritamise strateegiatega, mis võimaldab teil olemasoleva keeleoskuse piires saavutada eksamil maksimaalne tulemus.

Kursus tegeleb eksami kõigi osadega: praktiseeritakse nii kuulamist, rääkimist ja lugemist kui ka esseede kirjutamist. Kursuse vältel sooritatakse mitmeid prooviteste, et jälgida õppija arengut.

ILS-i õpetajad omavad pikaajalist ettevalmistuskursuste läbiviimise kogemust ning on kursis IELTS-eksami nõuetega. Mitmed meie õpetajad omavad rahvusvahelist keeleksaminaatori kvalifikatsiooni ning on pädevad õpilasi soovitud tulemuste saavutamisel nõustama.

IELTS-ettevalmistuskursuse edukal läbimisel:
1.    on märgatavalt arenenud teie kuulamis-, rääkimis-, lugemis- ja kirjutamisoskus;
2.    olete üksikasjalikult kursis IELTS-i eksamistrateegiatega;
3.    olete suuteline saavutama eksami kõikide osade eest parimat võimalikku punktiskoori.

Õpilastele, kes tahavad õpetajaga üks ühele rohkem aega, pakume Premium IELTS-i kursust, mille hinna sees on 4x30min eraõpet. Samuti pakume kahenädalast IELTS-i 1:1 ettevalmistuskursust (eraõpe).

8 tundi + 1 proovitesti Eneseanalüüsiks video rääkimistestist 1:1 esseede tagasiside 1:1 suuliste testide tagasiside
Standard JAH EI EI EI
Premium JAH JAH JAH JAH

Miks peaks kursusel osalema?

“Käisin ILS inglise keele koolitusel, et valmistada end ette IELTS eksamiks. Õpetaja on väga hästi kursis IELTS nõuetega ning oskab anda igati asjalikke nippe, mis eksamil võivad tarvis minna. Läbitud õpe oli väga intensiivne ja tempokas, kuna eesmärgiks oli teha läbi kõik harjutused, mida eksamil tehakse – suulised, kirjalikud, kuulamis- ja lugemisharjutused jne.
Enda positiivse kogemuse põhjal julgen soovitada ILS-i ka teistele, kes soovivad täiendada enda keeleoskust. Tänan!
  – Nadezda Samova

“Läbisin ILS-is IELTS eksami ettevalmistuskursuse ning olen veendunud, et tegin õige otsuse. ILS-i kursus arendas kõiki nelja oskust, mida eksamil vaja on: lugemine, kirjutamine, rääkimine ning kuulamine. Usun, et ei oleks IELTS eksamit ilma kursuseta hästi sooritanud.”   – Anna Issakova

“I am very grateful for you help not only during these 5 week course but even after it. You always was very responsible and kind to me. And my result is very clearly visible: I’ve passed IELTS exam and got marks that I needed and right now I am in Edinburgh and studying at one of the best universities in the world! Thank you!”   – Anton Puzerjov

“I am really grateful that I had an opportunity to attend these courses, thanks to them, I have passed my IELTS exam and achieved the thing I needed. The main point of attending this course, is that it will make you understand the whole IELTS system, how does it work and what is going to happen on the exam, what is very important in this kind of test. Teachers gave us a lot of useful tips and explained the way of how to not be “caught”. Couple of weeks of intensive practice in ILS IELTS course will make you feel prepared and very confident… Plus everyone is very friendly, and you will absolutely enjoy the process of studying… I did. :)”     – Dima Smagljuk

“See esmaklassilise õpetaja ning õppematerjaliga kursus aitas mul IELTS-i testi sooritada pingevabalt ning enesekindlalt – eksami vorm, tüüpülesanded, reeglid ja hindamiskriteeriumid said lühikese aja jooksul korralikult selgeks. Soovitan soojalt kõigile, kes ei taha olulist testi tehes kohata ebaootamatut!”   – Anni-Brit Remmelg

“…sooviksin tänada ILS-i kursuse ning toetava ja positiivse atmosfääri eest. Pädev õpetaja Inglismaalt ning hea ja sõbralik õhkkond aitasid keeleõppele palju kaasa. Julgen soovitada ILS-i kõigile, kes soovivad oma keeleoskust arendada.”   – Anne-Mai Kaarma, Consultant, MMC OY

Miks valida Premium-kursus?

Tavakursus on väga intensiivne ja kuna kokku tehakse kolm proovitesti, ei ole kursuse jooksul piisavalt aega, et iga õpilase tulemusi eraldi analüüsida. Premium-kursuse õpilastel on võimalus enda kirjalike ja suuliste testide tulemused õpetajaga põhjalikumalt üle vaadata. Need eratunnid toimuvad harilikult enne grupitunni algust.

Eksamist

The International English Language Testing System mõõdab keeleoskust sarnaselt TOEFL-testiga, hinnates adekvaatselt testi sooritaja inglise keele oskust. Eksami populaarsus näitab viimastel aastatel pidevat kasvutendentsi ning seda eelkõige alljärgnevatel põhjustel:

– eksam on äärmiselt põhjalik

– erinevalt TOEFL-testist on üheks eksami osaks suuline intervjuu

– eksami sooritaja testitulemust mõõdetakse üldskooriga, samuti hinnatakse eraldi erinevaid eksami osi – kuulamine, lugemine, kirjutamine ja suuline väljendusoskus. IELTS on laialt levinud rahvusvaheline keeletest, mille tulemust aktsepteerivad paljud inglisekeelsed ülikoolid keeleoskust tõendava dokumendina neil sisseastujail, kelle emakeel ei ole inglise keel. Testi sooritatakse ka emigreerumise eesmärkidel Uus-Meremaale, Austraaliasse, Kanadasse ja Suurbritanniasse, kus selle tulemus on keeleoskuse tõendamisel aktsepteeritav.

Millal, kus ja kui tihti on võimalik eksamit sooritada?

Testi saab sooritada igakuiselt Tallinna Ülikoolis, minimaalne eelregistreerimise tähtaeg on üks nädal. Huvilistele väljastatakse infobülletään, mis tutvustab põhjalikult kahte erinevat eksamivarianti (üld- ja akadeemiline test), lisaks on toodud mõned näidisküsimused. Kohtade arv kursusel on limiteeritud, seega palume aegsasti ennast eksamile kirja panna.

Millal saab teada eksamitulemuse?

Tulemuse saab teada kahe nädala jooksul peale eksami sooritamist

Millised on eksami osad?

IELTS-test koosneb neljast osast: ·

– Kuulamine (4 osa, 40 küsimust, 30 minutit)

– Lugemine (3 osa, 40 küsimust, 60 minutit)

– Kirjutamine (2 ülesannet, 150 ja 250 sõna, 60 minutit)

– Kõnelemine (10-15 minutit)

Kuidas mõõdetakse IELTS-testi tulemust?

Testi tulemust mõõdetakse 9-astmelisel skaalal. Erinevad õppeasutused ja -programmid nõuavad erinevat tulemust nii Academic kui ka General IELTSeksami puhul. Bakalaureuseõppe puhul on minimaalseks nõudeks harilikult 6-aste (vahel ka vähem) ning kraadiõppe puhul 7-aste. Eksami sooritajatel soovitame siiski eelnevalt konkreetsest õppeasutusest järele uurida, millised on nõudmised.

Millistel kuupäevadel on Eestis võimalik IELTS-testi sooritada? Kuna kohtade arv eksamil on piiratud, siis palun registreeruge eksamile varakult.

Lisainfo saamiseks võtke kontakti Tallinna Ülikooli Keelekeskusega.ILS veebileht kasutab analüütika ja funktsionaalsuse eesmärgil küpsiseid. Lehte edasi kasutades nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot

Küpsised on meie veebilehe, mida kasutame kanalina serveerimaks teile pakutavat sisu ja funktsioone, oluline tehniline osa.

Et seda lehte täisfunktsionaalsuses kasutada, peab küpsiste kasutamine olema lubatud. Vajutades "Nõus" annate nõusoleku küpsiste kasutamiseks.

Rohkem infot selle kohta, kuidas me küpsiseid kasutame, leiate meie Privaatsuspoliitika lehelt.

Sulge