fbpx

Eratunnid

eratunnid private classes
1:1 Coaching Silmast Silma / Online

Eraõpe 1:1 keeleõpe + coaching  -sinu kursus, sinu reeglid

Eraõpe on ILS-is populaarne õppevorm, moodustades igas vanuserühmas ligikaudu 90% kõikidest meie koolitustest.

Kas vajad keeleõpet, kuid ei leia selleks aega?  Kas eelistad õppida vastavalt oma soovidele ja vajadustele? Kas soovid keelt praktiseerida pigem mitteametlikus keskkonnas? Kas oled tööde ja tegemistega väga hõivatud ning vajad paindlikku tunniplaani? Meie eraõpe on sulle sobivaim variant, kui oled hõivatud inimene ning soovid parandada oma keeleoskust  kvalifitseeritud, inglise keelt emakeelena kõnelevate õpetajate juhatusel.

Pakume inglise, eesti ja vene keele tunde eraõppe vormis. Eraõpet on võimalik korraldada ka kahele õppijale ja seda ilma lisatasuta.

Milles on keeleõppe ja coaching’u vahe? Keeleõpe kujutab endast teadmiste edasiandmist, uue materjali ja uute oskuste süstemaatilist õpetamist, coaching seevastu olemasolevate teadmiste ja esmajoones praktiliste oskuste värskendamist ja lihvimist. ILS lähtub keeleõppe läbiviimisel keele kõikide aspektide süstemaatlisest edasiarendamisest, coaching keskendub kasutusjulgusele, eelkõige rääkimise ja kuulamise vallas.   

Keeleõppe kursuste tunni pikkus on tavaliselt 90 minutit ehk 2 akadeemilist tundi, coaching tunni pikkus on enamasti 60 minutit. Ühe õppetunni minimaalne pikkus on 60 minutit.

Vali eraõpe siin või küsi pakkumist siin.

 ILS veebileht kasutab analüütika ja funktsionaalsuse eesmärgil küpsiseid. Lehte edasi kasutades nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot

Küpsised on meie veebilehe, mida kasutame kanalina serveerimaks teile pakutavat sisu ja funktsioone, oluline tehniline osa.

Et seda lehte täisfunktsionaalsuses kasutada, peab küpsiste kasutamine olema lubatud. Vajutades "Nõus" annate nõusoleku küpsiste kasutamiseks.

Rohkem infot selle kohta, kuidas me küpsiseid kasutame, leiate meie Privaatsuspoliitika lehelt.

Sulge