fbpx

Online-kursused

Tere tulemast ILS-i!

Need kursused on mõeldud keelehuvilistele, kes eelistavad õppida iseseisvalt neile sobival ajal igal pool. Selleks on vaja vaid internetiühendust ja kõrvaklappe või kõlareid!

Kursuseid on võimalik osta nii üksikisikutel kui firmadel (individuaalsed- või grupilitsentsid).

Registreeri online-kursuste kasutajaks

 

E-õppekeskkond

Kõik e-õppekeskkonna kursused on koostatud meie õpetajate poolt spetsiaalselt ILS-i koolitustel osalejatele. Kursused pakuvad lisavõimalusi tunnis omandatu praktiseerimiseks õppijale sobival ajal ja kohas. Kursused hõlmavad grammatika- ja sõnavaraharjutusi ning kuulamis-, lugemis- ja videoülesandeid.

 

Kursused

Virtuaalse õppimise keskkonnas on võimalik liituda järgmiste kursustega:

1) Avatud koolitused. Need kursused on mõeldud kõikidele keelehuvilistele.
2) Sisekoolitused. Need kursused on loodud kindla eesmärgiga ja nendega ei saa igaüks liituda.

 

Tellimine

Litsentsi tellimiseks tuleb minna virtuaalõppe keskkonda VLE ja registreerida end kasutajaks. Kursusele registreerimiseks kasutage maksmisel PayPal`i.

Kontakteeruge meiega, kui soovite litsentse tellida.

 

KKKILS veebileht kasutab analüütika ja funktsionaalsuse eesmärgil küpsiseid. Lehte edasi kasutades nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot

Küpsised on meie veebilehe, mida kasutame kanalina serveerimaks teile pakutavat sisu ja funktsioone, oluline tehniline osa.

Et seda lehte täisfunktsionaalsuses kasutada, peab küpsiste kasutamine olema lubatud. Vajutades "Nõus" annate nõusoleku küpsiste kasutamiseks.

Rohkem infot selle kohta, kuidas me küpsiseid kasutame, leiate meie Privaatsuspoliitika lehelt.

Sulge