fbpx

KKK

Siit leiate vastused korduma kippuvatele küsimustele meie veebilehe kohta.

Küsimused:

1. Millistele tehnilistele tingimustele peab vastama arvuti?
2. Kas VLE kasutamiseks on vaja tarkvara alla laadida?
3. Kui kaua võib süsteemi kasutada?
4. Mitu korda võib ühte ülesannet teha?
5. Kas õpetajaga saab ühendust võtta?
6. Kuidas registreeruda?
7. Millist kursust valida?
8. Kuidas saada teada oma keeleaste?
9. Kas selleks peab asuma Eestis, et kursust osta?

Vastused

1. Vaja on ainult kõlareid ja mikrofoni, kui kasutad õppekeskkonnana Skype`i. Kui arvuti on internetiga ühendatud, ei tohiks tehnilisi probleeme tekkida.

2. Eeldades, et arvutis on juba olemas Media Player, ei ole vaja rohkem tarkvara arvutisse laadida. Skype on vajalik juhul, kui soovite osta kontaktaega õpetajaga. Veebileht töötab kõige paremini Internet Explorer`i ja Firefox`iga.

3. Süsteemi võib kasutada nii kaua kuni litsents kehtib. Näiteks: eraisikust kasutaja litsents kehtib 3 kuud alates päevast, kui talle on edastatud paroolid.

4. Kõiki ülesandeid võib sooritada lõpmatu arv kordi. Süsteem salvestab tulemused igal korral.

5. VLE on mõeldud peamiselt ise õppimiseks. Lisaks on võimalik osta kontaktaega õpetajaga, et ülesandeid läbi võtta Skype`i vahendusel. See teenus on hetkel saadaval ainult inglise ja eesti keeles.

6. Vajuta VLE menüü nupule ja loo konto järgides juhiseid. Probleemide korral võtke meiega ühendust e-maili teel: info(at)ils.ee

7. Et sobivat kursust valida, sooritage keeletest meie kodulehel. Vaata ka 8. küsimust.

8. Sooritage keeletest meie kodulehel www.ilstallinn.ee ning võtke ühendust kooliga, et leppida kokku aeg intervjuuks ILS-is kohapeal või läbi Skype`i.

9. Ei, süsteem töötab ülemaailmselt ja ei piirne ühegi riigiga.ILS veebileht kasutab analüütika ja funktsionaalsuse eesmärgil küpsiseid. Lehte edasi kasutades nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot

Küpsised on meie veebilehe, mida kasutame kanalina serveerimaks teile pakutavat sisu ja funktsioone, oluline tehniline osa.

Et seda lehte täisfunktsionaalsuses kasutada, peab küpsiste kasutamine olema lubatud. Vajutades "Nõus" annate nõusoleku küpsiste kasutamiseks.

Rohkem infot selle kohta, kuidas me küpsiseid kasutame, leiate meie Privaatsuspoliitika lehelt.

Sulge