Lynn Bradshaw

Lynn Bradshaw (BA, MA, CELTA)

Lynn on lõpetanud Edge Hill Kolledži (Lancasteri Ülikool) ajaloo ja religiooniuuringute erialal. Tal on magistrikraad rakenduslingvistika alal Leicesteri Ülikoolist ning magistrikraad romaani kirjutamise alal Middlesex’i Ülikoolist. Tema huvialad on endiste Ida-Euroopa riikide arhitektuur ja graafiline kujundus, kirjutamine,fotograafia ja reisimine – kordaläinud nädalavahetus sisaldab midagi kõikidest nimetatud aladest. Lisaks inglise keele õpetamisele on Lynn õpetanud ka seda, kuidas valmistada seepi ning kuidas kasutada Photoshop’i. Tal on aukartustäratav kogu Tšehhi tikutoose ning juustutopsi-etikette.ILS veebileht kasutab analüütika ja funktsionaalsuse eesmärgil küpsiseid. Lehte edasi kasutades nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot

Küpsised on meie veebilehe, mida kasutame kanalina serveerimaks teile pakutavat sisu ja funktsioone, oluline tehniline osa.

Et seda lehte täisfunktsionaalsuses kasutada, peab küpsiste kasutamine olema lubatud. Vajutades "Nõus" annate nõusoleku küpsiste kasutamiseks.

Rohkem infot selle kohta, kuidas me küpsiseid kasutame, leiate meie Privaatsuspoliitika lehelt.

Sulge