fbpx

Phil Marsdale

B.A (hons); cert TEFLA; Dip TEFLA (Camb)

Phil on International Language Services-i asutajaliige ning direktor. Elanud ja inglise keelt on ta õpetanud Eestis, Lätis ja Leedus alates 1993. aastast ning samuti omab eelnevat töökogemust Hispaaniast ja Inglismaalt. Phil on koostöös riigiasutuste ja mittetulundusühingutega läbi viinud ja organiseerinud võõrkeeleõpetajate täienduskoolitusi ja aidanud välja töötada arengukavasid kõigis kolmes Balti riigis, Suurbritannias ja Šveitsis. Phil omab mitmete rahvusvaheliste inglise keele oskust tõendavate eksamite eksamineerija kvalifikatsiooni.

Aastatel 2002-2005 oli Phil Briti-Eesti Kaubanduskoja esimees ja aastal 2009 valiti ta tagasi ametisse. BECC ja ILS-i juhtimise kõrvalt kirjutab ning lindistab Phil lugusid Garageband-iga, üritab lootusetult parandada oma golfioskust ning leiab ka aega näitlemise ning hääletreeninguga tegelemiseks. Phil on tihedalt seotud ka erinevate koolituste korraldamisega. Eriti väärivad tähelepanu avaliku esinemist ning ametialase suhtlemise erinevaid oskuseid treenivad koolitusted tippjuhtidele.

Phili algatusel ja juhtimisel viime läbi E4R (English for Refugees/Inglise keele kursused sõjapõgenikele)programmi käesoleval ning järgmisel aastal; tegemist on praktilise inglise keele koolitusega, milles osalevad enam kui sada Ukraina sõjapõgenikku, 15 vabatahtlikku ning mitmed toetajad ja sponsorid.ILS veebileht kasutab analüütika ja funktsionaalsuse eesmärgil küpsiseid. Lehte edasi kasutades nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot

Küpsised on meie veebilehe, mida kasutame kanalina serveerimaks teile pakutavat sisu ja funktsioone, oluline tehniline osa.

Et seda lehte täisfunktsionaalsuses kasutada, peab küpsiste kasutamine olema lubatud. Vajutades "Nõus" annate nõusoleku küpsiste kasutamiseks.

Rohkem infot selle kohta, kuidas me küpsiseid kasutame, leiate meie Privaatsuspoliitika lehelt.

Sulge