Conversation Club

Conversation Club

Pakume kursust kõikidele, kes soovivad praktiseerida inglise keelt ning saada tagasisidet inglise keelt emakeelena kõnelevalt õpetajalt. Kursusel ei kasutata põhiõpikut ega keeleõppe tavaprogrammi, vaid keskendutakse eelkõige suulise väljendusoskuse parandamisele läbi diskussiooni võimaldavate teemade ja tegevuste. Valik võimalikest tegevustest: väitlused ja arutelud; läbirääkimised; rollimängud; võistlused; meeskonnatööd jmt. Tunnid toimuvad üks kord nädalas, ühe tunni pikkus on 90 minutit  (2 akadeemilist tundi). Tunnid algavad vajaliku sõnavara kordamisega, millele järgneb selle praktiseerimine läbi mitmesuguste tegevuste ning tund lõpeb õpetajapoolse tagasisidega õpilastele.

30-tunnise kursuse hind: 275€ + käibemaks

Tunnid toimuvad reedeti kell 14:00

Kursuse alguskuupäev: 29.september 2017

Open Mini Groups

General English for Work and Life

Kursus toimub minigrupiõppena alates 25. septembrist k.a. ILS-i ruumides aadressil Pärnu mnt.20. Tegemist on uudse õppevormiga, grupi maksimumsuurus on 4 inimest. Kursus on mõeldud kõikidele, kes soovivad õppida kiiremas tempos ning tihedamas koostöös õpetajaga. Minigrupiõpe võimaldab tegeleda nii õpilaste individuaalsete vajadustega kui ka grupi kui terviku soovidega. Kursuse aluseks on keeleõppe tavaprogramm, sh. kodused ülesanded.

60-tunnise kursuse hind: 500€ + käibemaks + õpik

B2 Grupp: Esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell  15:30 – 17:00

C1 Grupp: Esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell  17:15 – 18:45

Kursuse alguskuupäev: 25. september k.a.

We are moving in May 2017.

Kolime! Pärast 14 mõnusat aastat Roosikrantsi tänaval muutub ILS-i aadress. Augustikuu algusest asume uutes ruumides. Seniks oleme suvevaheajal, kuid meiega saate endiselt  kontakti e-aadressil: info@ilstallinn.ee. Vastame teile esimesel võimalusel.

Uue adressi leiate ILS-i kodulehelt ning Facebookist.

Head suve ning kuulmiseni, nägemiseni augustis!

IELTS Mini Group Preparation Course in February

We’ll be offering a new course for a maximum of 4 students in February. The course will cover all parts of the exa and there will e 3 practice tests too! Dates and prices here: http://ilstallinn.ee/timetables/courses-dates-prices/

“… I completed a preparation course for IELTS at ILS and am absolutely sure I made the right choice. ILS help me make real improvements in all 4 sections of the exam: reading, speaking, writing and listening. I really don’t think I would have passed IELTS as well without that course.” 

IELTS-Banner-950x316

Septembrikuu IELTS kursus

Selle õppeaasta esimene IELTS eksami ettevalmistuskursus!

Kursuse kuupäevad: 05. september – 22. september 2016
Tunniplaan: E-K kell 16.00 – 17.30 ja N kell 16.00 – 19.30
Kursuse hind: 267€ (käibemaksu ja õppematerjalidega).

Hind kehtib standardkursusele.

Premium-kursuse info saamiseks ja kursusele registreerimiseks pöörduge palun meie poole telefonil 6277170 või meilitsi info@ilstallinn.ee.

SP

IELTS eksami ettevalmistuskursus

Sul on plaan sel kevadel sooritada IELTS eksam? Ei tea, kust õppimist alustada? Üksi on igav õppida?

Kui vastasid vähemalt ühele neist küsimustest jaatavalt, siis tule liitu meie järgmise IELTS eksami ettevalmistava kursusega!

 

Kursuse kuupäevad: 29. veebruar – 17. märts 2016;

Tunniplaan: E-K kell 17.30 – 19.10 ja N kell 16.00 – 19.30;

Kursuse hind: 267€ (käibemaksu ja õppematerjalidega).

 

Kuna grupikursuse puhul on aeg piiratud ja iga õpilase töid eraldi analüüsida ei jõua, pakume kahele kiireimale Premium-kursust, mis on heaks võimaluseks saada õpetajalt 1:1 tagasisidet.

Kursus on Academic IELTS eksami ettevalmistus.

Lisainfo ja registreerimine aadressil info@ilstallinn.ee või telefonil 6277170.

 

ielts_improve_score

Üllatus avatud gruppide õpilastele

Kallid sõbrad!

2015/16 õppeaasta läheneb suure kiirusega. On aeg ILS Tallinn kooli kursustele registreeruda! Lisamotivatsiooni pakume sel korral koostöös U-Hotelli ja Vihula Mõisaga. Kõik täisealised õpilased, kes liituvad avatud grupiga augustis või septembris, osalevad erilise auhinna – “Mõisaromanss” loosimises. Ära jää hiljaks ning võta ühendust juba täna – info@ilstallinn.ee.

Mõisaromanss

Vihula mõis oma väikeste maaliliste jõesaarekeste ja valgete kaarsildade, käänuliste teede ja salajaste paviljonidega suursuguse mõisapargi ning sajandeid vanu mõisahoonetega on justkui väike omaette külake ja tõeliselt romantiline koht. Pärast vana mõisa saladuste avastamisretke ootavad Teid erilised elamused – kuum saun ja  luksuslik lõõgastav paarismassaaž.

vihula

Pakett sisaldab (1 öö kahele)

  • Majutus standard/dbl toas üks öö
  • Rikkalik hommikusöök
  • Kuldne massaažihooldus kahele 60 min
  • Romantiline 2-käiguline õhtusöök restoranis La Boheme küünlavalgel (joogid lisatasu eest)
  • Saabumisel toas vahuvein ja magus üllatus
  • Sportlik tegevus: ujula ja aurusauna kasutamine või jalgratta rent lähiümbruse avastamiseks või minigolfimäng
  • Hommikumantlid ja sussid
  • Tasuta WiFi
  • Tasuta parkimine

Esimene IELTS-i kursus juba kahe nädala pärast!

Esimene võimalus!

Suvi hakkab lõpule jõudma ja semestri algus pole enam kaugel. Aeg on sealmaal, et korraldada esimene suvevaheaja-järgne IELTS eksami ettevalmistuskursus.
Kursuse kuupäevad: 07.september – 24.september 2015;
Tunniplaan: esmaspäevast neljapäevani kell 17.30 – 19.30;
Kursuse hind: 267 eurot (koos käibemaksu ja õpikuga).
Kursuse eesmärgiks on, et osaleja saaks olemasoleva keeleoskuse juures eksamil maksimaalse tulemuse. Programm hõlmab eksami kõiki osasid: kuulamist, rääkimist, lugemist ja kirjutamist.


Registreeru juba täna!

ielts

“Kõigepealt tuleb roostekord maha pühkida oma keeleoskuselt.”

“Minuga juhtus nii, et jäin 2014. aasta kevade hakul oma senisest, üle 14 aasta kestnud tööst ilma. Esialgu otsustasin uudsest olukorrast maksimumi võtta, nautida tekkinud vaba aega ja värsket vanaema-seisust, maakodus nokitseda ja rahulikult järele mõelda, mida ma veel oma tööelus ette võtta tahaksin.

Töökuulutusi vaadates oli enam kui selge, et kõigepealt tuleb roostekord maha pühkida oma keeleoskuselt ehk ausalt öeldes, oskamatuselt. Praktiliselt kõigis kuulutustes, mis vähegi minu erialaga haakusid, oli teisel (vahel koguni esimesel) kohal nõue inglise keele hea või väga hea valdamise kohta. Minu viimane keeletund oli aga olnud ülikoolis enam kui kolm aastakümmet tagasi ja kuna armastan väga reisida, siis kuidagi ma igal pool – Islandist Hiinani – hakkama sain, aga see polnud muidugi tase, mida töökuulutustes nõuti. Nii olin sügiseks kindlalt otsustanud, et Töötukassa pakutavatest koolitustest soovin kõigepealt just inglise keelega taas korralikult tutvust sobitada.

Tänu minu väga toredale Töötukassa konsultandile Anu Kipparile, kes mind igati innustas, hakkasingi keeltekooli otsima. Muide, see on täitsa omaette töö: koole on palju, asukohad ja hinnad erinevad —no mille järgi valida? Kuna mul oli kasutada päris kopsakas riigipoolne (Töötukassa) koolitusraha, siis guugeldasin ja uurisin koolide-õpetajate taustu ja tagasisidet õppijailt. Augusti lõpus oli valikusse jäänud paar-kolm, aga ikka olin ummikus: üks nimekas keeltekool polnud kolme nädala jooksul minu järelepärimisele üldse vastanud, teisel oli minu jaoks väga halb asukoht ja kolmandal oli õppetöö liiga harva ja liiga hilja õhtul.

ILS-is aga laabus kõik kohe: tegin netis keeletesti ja kohe sain vastumeili, kus mul paluti vestlusele tulla, et määrata grupp, kellega koos septembris koolipinki nühkima hakata. Kuigi vestluseks sai minu jutuajamist koolijuhataja Philiga nimetada vaid suure fantaasia korral (sest mina sain suust vaid käibefraase ja ülejäänut püüdsin kehakeele ja grimassidega selgeks teha), oldi minu vastu tähelepanelikud ja abivalmid. Lisaks kaks korda nädalas õhtustele B1 grupitundidele (septembrist jõuludeni 60 tundi) sain lisaks 40 eratundi, kus keskendusime minu erialalaga (meedia) seotud teemadele ja terminitele.

Kui neli korda nädalas Roosikrantsi tänava vahet marsid, ja iga kord vähemalt poolteist tundi jutti pead inglise keeles rääkima-kuulama-mõtlema, hakkab visalt küll, aga siiski tasapisi isegi vanainimesele midagi külge. Seda enam, et tegemist on ikkagi päris kooliga, mis tähendab kodutöid ja puha. Märkasin, et püüdsin juba inglisekeelseid seriaale vaadata ilma subtiitreid lugemata, kuulasin kodus õpiku CD-lt hääldusharjutusi, tampisin püüdlikult uusi sõnu pähe.

Grupp (5 inimest) oli meil tore, õnneks oli teisigi minuealisi ja tase oli meil ka enam-vähem sarnane. Õpetaja Dan on elavaloomuline ja uudishimulik noor ameeriklane, kes meiega lustlikke keelemänge tegi ja igati julgustav oli. Püüdlikult arendasime vestlusi igapäevateemadel, söögist spordini ja majanduslangusest poliitikani. Kuna kahe grupitunni vahel „jutustasin“ mina veel kahe õpetajaga, austraallasest spordifänni Robertiga ja koolijuhi Philiga – siis sain varsti rääkimisjulguse kätte. Mis siis, et valesti, peaasi, et püüan end väljendada – lohutan ennast… Klassi viimaseks jään ma grammatikas ikkagi, õpetajate püüdlustele vaatamata. Suudan keskenduda vaid jutu sisule, niipea kui hakkan mõtlema, et kas tegevus, millest jutt, on juba lõpetatud ja kas ma tean, kes seda tegevust on teinud, on blokk peal ja ma suudan vaid suud maigutada nagu kala kuival…

Mulle kohutavalt meeldis ILS-is just see, et õpetajate emakeel on inglise keel, seega ei saa nad sulle appi tulla, kui sa mõnd sõna ei tea – nad ütlevad rahulikult, et katsu siis teisiti öelda. No ja siis sa katsud… Väga kosutav on 50+ vanuses oma aju hallollust liigutada, see kogemus oli mulle uudne ja püüdsin sellest igati maksimumi võtta. Õppisin ju sedakorda tõesti endale, mitte õpetajale.

Seda enam, et vahepeal oli mulle silma jäänud kuulutus, kus üks Läti kirjastus otsis loodavasse ajakirja töötajaid. Ime küll, aga mind kutsutigi oktoobri lõpus Riiga tööintervjuule. Elus kolmas tööintervjuu üldse ja see pidi olema inglise keeles! Appi, ma ei saa ju sellega hakkama! Kurtsin oma muret eratunnis ja kohe asusid nii Phil kui Rob mulle söakalt appi, kaks nädalat käis „kuiv trenn“, kus mängisime läbi intervjuud ja võimalikke vastusevariante erinevatele küsimustele. Bussiski kordasin veel hoolega õpetajate soovitatud fraase, mis justkui tõestaks minu sobivust sellele kohale.

Ja ma saingi selle töö! Toimetan uut ajakirja Mida Arstid Sulle Ei Räägi, mis on Inglise litsentsiajakirja What Doctors Don’t Tell You tõlkevariant. Samanimeline ajakiri ilmub ka Lätis ja Leedus. Uute töökaaslastega suhtlen inglise ja vene keeles – minu õnneks on lätlaste jaoks inglise keel ju samuti võõrkeel ja nii me siis vastastikku tönkame, aga aru me üksteisest saame. Igapäevane inglisekeelne meilivahetus hoiab vormis, lisaks palusin omale saata iga ajakirjanumbri inglisekeelsed originaaltekstid, et tõlgetes ettetulevaid küsimusi kontrollida. Kord kuus Riias käies suudan kirjastuse peatoimetajaga speakida sisust ja kaanekirjadest, kujundajaga poolitusvigadest ja kirjašriftidest, tootmis- ja reklaamiosakonnas Eesti meediaturu olukorrast.

Veel pool aastat tagasi ei oleks ma uskunud, et julgen sellist sammu astuda. Tänu ILS-i õpetajate tohutule optimismile vanainimese suhtes ja väga toetavale õhkkonnale läks minu keeleõpe täpselt õigel ajal täpselt õigesse kohta. Aitäh!”

_DSC8916

Helle Raidla