Miks õppida keeli välismaal 2?

Mõjuvaim põhjus selleks on keeleoskuse kiire paranemine. Kui on olemas keele põhiteadmised, siis piisab ühest või kahest nädalast, et keeleoskust kiiresti edendada; kui on soov seda märkimisväärselt parandada, tuleks veeta välismaal vähemalt üks kuu. Kuna õpitava keele keskkonnas viibimine aitab keelt paremini omandada, on õigesti valitud kursus ja majutus olulised. ILS saab pakkuda teile siinkohal tasuta nõu ja abi.

Mis põhjustel õpitakse teie arvates keeli välismaal kõige enam? Huvi ja kultuuriline kogemus? Uus töökoht ? Praegune töökoht? Plaanitavad õpingud välismaal? Vastused meie järgmises postituses. Peatse kohtumiseni!

https://www.facebook.com/pg/ilstallinn/posts/?ref=page_internal

Conversation Club

inglisekeele kursus

Conversation Club
Pakume kursust kõikidele, kes soovivad praktiseerida inglise keelt ning saada tagasisidet inglise keelt emakeelena kõnelevalt õpetajalt. Kursusel ei kasutata põhiõpikut ega keeleõppe tavaprogrammi, vaid keskendutakse eelkõige suulise väljendusoskuse parandamisele läbi diskussiooni võimaldavate teemade ja tegevuste. Valik võimalikest tegevustest: väitlused ja arutelud; läbirääkimised; rollimängud; võistlused; meeskonnatööd jmt. Tunnid toimuvad üks kord nädalas, ühe tunni pikkus on 90 minutit (2 akadeemilist tundi). Tunnid algavad vajaliku sõnavara kordamisega, millele järgneb selle praktiseerimine läbi mitmesuguste tegevuste ning tund lõpeb õpetajapoolse tagasisidega õpilastele.
30-ak.tunnise kursuse hind: 275€ + käibemaks

Õpi Keelt Välismaal 1. Kui Soovid Kiiret Tulemust, õpi keelt välismaal !

Kas olete kunagi kaalunud inglise keele õpet välismaal? Kui teie keeleoskus on vähemalt A2 astmel, on keeleõpe välismaal ilmselt kõige kiirem ja tulemuslikum vorm oma keeleoskuse parandamiseks.

ILS-il on koostööpartnerid mitmetes maades nii inglise, prantsuse, hispaania kui saksa keele õppimiseks ning saame aidata soovituste ning nõuga, millele kooli valikul tähelepanu pöörata.

Kõige populaarsem õpitav võõrkeel maailmas on endiselt inglise keel, ning selle keele õppe turg kasvab jätkuvalt.

Conversation Club

Conversation Club

Pakume kursust kõikidele, kes soovivad praktiseerida inglise keelt ning saada tagasisidet inglise keelt emakeelena kõnelevalt õpetajalt. Kursusel ei kasutata põhiõpikut ega keeleõppe tavaprogrammi, vaid keskendutakse eelkõige suulise väljendusoskuse parandamisele läbi diskussiooni võimaldavate teemade ja tegevuste. Valik võimalikest tegevustest: väitlused ja arutelud; läbirääkimised; rollimängud; võistlused; meeskonnatööd jmt. Tunnid toimuvad üks kord nädalas, ühe tunni pikkus on 90 minutit  (2 akadeemilist tundi). Tunnid algavad vajaliku sõnavara kordamisega, millele järgneb selle praktiseerimine läbi mitmesuguste tegevuste ning tund lõpeb õpetajapoolse tagasisidega õpilastele.

30-tunnise kursuse hind: 275€ + käibemaks

Tunnid toimuvad reedeti kell 14:00

Kursuse alguskuupäev: 29.september 2017

Open Mini Groups

General English for Work and Life

Kursus toimub minigrupiõppena alates 25. septembrist k.a. ILS-i ruumides aadressil Pärnu mnt.20. Tegemist on uudse õppevormiga, grupi maksimumsuurus on 4 inimest. Kursus on mõeldud kõikidele, kes soovivad õppida kiiremas tempos ning tihedamas koostöös õpetajaga. Minigrupiõpe võimaldab tegeleda nii õpilaste individuaalsete vajadustega kui ka grupi kui terviku soovidega. Kursuse aluseks on keeleõppe tavaprogramm, sh. kodused ülesanded.

60-tunnise kursuse hind: 500€ + käibemaks + õpik

B2 Grupp: Esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell  15:30 – 17:00

C1 Grupp: Esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell  17:15 – 18:45

Kursuse alguskuupäev: 25. september k.a.

We are moving in May 2017.

Kolime! Pärast 14 mõnusat aastat Roosikrantsi tänaval muutub ILS-i aadress. Augustikuu algusest asume uutes ruumides. Seniks oleme suvevaheajal, kuid meiega saate endiselt  kontakti e-aadressil: info@ilstallinn.ee. Vastame teile esimesel võimalusel.

Uue adressi leiate ILS-i kodulehelt ning Facebookist.

Head suve ning kuulmiseni, nägemiseni augustis!

IELTS Mini Group Preparation Course in February

We’ll be offering a new course for a maximum of 4 students in February. The course will cover all parts of the exa and there will e 3 practice tests too! Dates and prices here: http://ilstallinn.ee/timetables/courses-dates-prices/

“… I completed a preparation course for IELTS at ILS and am absolutely sure I made the right choice. ILS help me make real improvements in all 4 sections of the exam: reading, speaking, writing and listening. I really don’t think I would have passed IELTS as well without that course.” 

IELTS-Banner-950x316

Septembrikuu IELTS kursus

Selle õppeaasta esimene IELTS eksami ettevalmistuskursus!

Kursuse kuupäevad: 05. september – 22. september 2016
Tunniplaan: E-K kell 16.00 – 17.30 ja N kell 16.00 – 19.30
Kursuse hind: 267€ (käibemaksu ja õppematerjalidega).

Hind kehtib standardkursusele.

Premium-kursuse info saamiseks ja kursusele registreerimiseks pöörduge palun meie poole telefonil 6277170 või meilitsi info@ilstallinn.ee.

SP