fbpx

English4Refugees

Ukrainakeelse teksti leiate allpool (Інформація українською мовою нижче) 

English4Refugees (E4R) on Phil Marsdale’i algatusel loodud projekt, mis alustas tegevust  2022.aasta kevadel. Tänu 15 fantastilisele vabatahtlikule õpetajale ja abimeeskonnale ning hindamatule  praktilisele ja rahalisele toetusele, mida osutasid nii eraettevõtted kui üksikisikud  Eestist ja kogu maailmast, viisime läbi  inglise keele intensiivkursuse ligikaudu 100-le Ukraina sõjapõgenikule, 5 õpperühmas keeleastmetel Algajad – C1, ning jätkame nende kursuste läbiviimisega ka praegu. 

Meie põhieesmärgid on samad. Kuna inglise keele oskus aitab paremini toime tulla nii igapäevaelus kui ladusamalt uues elukeskkonnas suhelda, siis täidavad need kursused 3 eesmärki:

  1. Parandada üldist keeleoskust.
  2. Õpetada keelt, mis on vajalik tööle kandideerimiseks ning töötamiseks ingliskeelses töökeskkonnas.
  3. Aidata sõjapõgenikel omandada rahvusvaheliselt aktsepteeritav inglise keele oskust tõendav sertifikaat (ESOL).

Kui olete Ukrainast pärit sõjapõgenik vanuses vähemalt 18 aastat, ning saabusite Eestisse pärast 24. veebruari 2022, on see kursus teile.

Registreerimine uutele kursustele on tänaseks lõppenud, kuid juhul kui õnnestub saada lisarahastust, avame uusi õpperühmi, millest anname teada ILS-i kodulehel ning ILS Tallinna facebooki lehel.   

Hetkel on mõned vabad kohad B2/C1 õpperühmas (tunnid toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti kell 17.15-18.45). Kui teile tundub, et teie keeletase võiks olla sobiv, et selle õpperühmaga liituda, siis jätkake lugemist.

Kuidas õpperühmaga liituda?

Õpperühmaga liitumiseks või ootelehele registreerimiseks edaspidi toimuvatele English4Refugees kursustele on vaja astuda järgmised kursuse-eelsed sammud:

  1. Tehke kursuse-eelne test siin.
  2. Registreerige  vestluse aeg (vestlus toimub silmast silma). Pärast kursuse-eelse testi sooritamist saate e-kirja koos juhisega, kuidas seda teha. Kui vabasid vestluse aegasid ei ole, siis palun proovige paari nädala pärast uuesti.
  3. Pärast silmast silma vestlust pakume teile kohta õpperühmas või paneme teid ootelehele.

English4Refugees projektil on järgmised  koostööpartnerid* ja toetajad (toetajate terviknimekirja leiate meie donations lehelt).

* Alates 2023.aasta suvest on meie põhitoetaja olnud hr.Peter Kurg.

 

 

 

 

 

___________________________________

English4Refugees (E4R) розпочався як проект, ініційований Філом Марсдейлом навесні 2022 року. Завдяки допомозі команди з 15 чудових викладачів-волонтерів, допоміжного персоналу та безціній практичній та фінансовій підтримці бізнес-спільноти та окремих людей в Естонії та в усьому світі, ми провели початковий інтенсивний курс для ~100 біженців від війни в Україні в групах від початкового рівня – до рівня С1, і відтоді розширювали ці курси.

Наші основні цілі залишаються незмінними. Оскільки англійська є навичкою для життя та соціальної мобільності, ці курси спрямовані на три речі:
1) Покращити ваше знання Англійської мови
2) Допомогти з навичками та знанням мови, необхідними для пошуку роботи та адаптації в Англійськомовному робочому середовищі
3) Надати міжнародно визнану кваліфікацію з Англійської мови (ESOL) від LanguageCert

Якщо ви дорослий біженець (більше 18 років), і прибули до Естонії після 24 лютого 2022 року, ця можливість для вас.

Зараз у нас є кілька вільних місць на нашому груповому курсі B2/C1 у вівторок і четвер 17:15-18:45. Якщо ви вважаєте, що володієте належним рівнем англійської мови, і хочете приєднатися до цього курсу, читайте далі. . .

Як приєднатися:

Щоб приєднатися до групи або потрапити в список очікування на майбутні курси English4Refugees, вам потрібно буде пройти процес перед курсом:

1) Пройдіть попередній тест тут.
2) Забронюйте інтерв‘ю. Коли ви закінчите попередній тест, ви отримаєте електронний лист з інструкціями щодо проходження співбесіди.
3) Після співбесіди ми або запропонуємо вам місце в групі, або додамо вас до списку очікування на майбутні курси

З моменту заснування English4Refugees підтримували такі партнери та прихильники (щоб переглянути повний список прихильників, перейдіть на нашу сторінку пожертвувань). Зверніть увагу, що цей список є неповним, оскільки деякі спонсори побажали не називати їх імена.

 

 

 

 

 

 ILS veebileht kasutab analüütika ja funktsionaalsuse eesmärgil küpsiseid. Lehte edasi kasutades nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot

Küpsised on meie veebilehe, mida kasutame kanalina serveerimaks teile pakutavat sisu ja funktsioone, oluline tehniline osa.

Et seda lehte täisfunktsionaalsuses kasutada, peab küpsiste kasutamine olema lubatud. Vajutades "Nõus" annate nõusoleku küpsiste kasutamiseks.

Rohkem infot selle kohta, kuidas me küpsiseid kasutame, leiate meie Privaatsuspoliitika lehelt.

Sulge