fbpx

Anneta projektile E4R

Mai 2024 Suure Maaliloterii

Kuulutame välja Suure Maaliloterii English4Refugees projektile! Kunstnik Partrice Daniel  annetas meile oma maali “Pirita laht” ning teil on võimalus see võita, annetades kõigest 25€! Maal “Pirita laht” (akrüül lõuendil 80X120cm) kujutab kevadet, mil päikeseloojang peegeldab taeva maagilisi sooje värve Läänemere pinnale, ning selle turuväärtus on ligikaudu 1000€.

LOTERIIS OSALEMISEKS: Tehke pangaülekanne summas 25€ Interantional Language Services kontole: EE942200221078870902 (SWEDBANK, SWIFT kood/BIC HABAEE2X) Pangaülekande selgitusse tuleb kindlasti märkida “Kunstiannetus” ning teie nimi või ettevõtte nimi. Iga 25€ annetus annab ühe loteriipileti…50€ annetus annab kaks piletit…ja nii edasi. Palun jagage seda postitust ja kutset!

31.05.2024 kell 19:00 loosime õnneliku maali omaniku. Muudame elusid  ühe pintslitõmbega!


English4Refugees kursuse annetused ja toetused

Pärast äärmiselt edukat intensiivset 6-nädalast kursust (vt allpool ja siin) viiele Ukraina sõjapõgenike grupile õnnestus meil pikendada kursust akadeemiliseks aastaks 2022/3 kuuele grupile ning uuesti 2023-24. õppeaastaks seitsmele grupile. Vaadake ja kuulake mõningaid kursusel osalejaid selles videos pöördumises.Kui soovite näha rohkem meie kursuse osalejaid rääkimas, leiate pikendatud versiooni eelnevast videost siit.

Meie põhilised eesmärgid jäävad muutumatuks. Kuna inglise keel on oskus eluks ja sotsiaalseks liikuvuseks, siis nende kursuste eesmärk on teha kolme asja:

  • Parandada põhilisi inglise keele oskusi
  • Aidata oskuste ja keele arendamisel, mis on vajalikud tööle kandideerimiseks ja töötamiseks inglisekeelses keskkonnas
  • Panna pagulased positsiooni, et omandada rahvusvaheliselt tunnustatud inglise keele kvalifikatsioon (ESOL)

Meie praegune rahastamise eesmärk on koguda piisavalt vahendeid, et võimaldada võimalikult paljudel pagulastel grupiõpinguid tasuta jätkata kuni 2024. aasta mai lõpuni ja võimaldada uute õpilaste vastuvõtt tuleval akadeemilisel aastal.

Annustamise juhend: 400€ katab raamatud ühele grupile üheks akadeemiliseks aastaks. 800€ toetab üht õpilast ühe akadeemilise aasta vältel. 3750€ ostab raamatu iga õpilase jaoks 2024/25. aasta akadeemiliseks aastaks. 6400€ katavad ühe grupi õppimise ühe akadeemilise aasta vältel. 44800€ katab kuue grupi kogu aasta põhikulud. Siiski palume meeles pidada, et ükski annetus pole liiga väike ega liiga suur! Kõiki suuri ja väikeseid annetusi võetakse tänuga vastu ja kasutatakse hästi ära.

Kui soovite toetada English4 Refugees programmi annetusega, kasutage palun järgmisi pangarekvisiite:

OÜ INTERNATIONAL LANGUAGE SERVICES.
IBAN: EE942200221078870902
Panga nimi: SWEDBANK AS
Liivalaia 8, 15040 Tallinn
SWIFT code/BIC: HABAEE2X
Reg. number: 10060701
Panga kontakttelefon: +372 6132222

*Palun kirjutage makse selgitusse ‘English4Refugees Donation’ .

Suurim tänu meie praegustele koostööpartneritele ja toetajatele:

 

Mr Peter Kurg

 

Täname samuti:

Express Publishing A Gorizontova H Proode
Overall Eesti As J Aru J Uhler
SimpleKPI D Franch Dr. Adrian Venables
Merchants House Hotel C Cameron K Vahenurm
EuroX SIA MB Galbraith R Hazlehurst
JD Marsdale RA Forssten Dr. R Yallop
M Vahter V Goguadze P Rüsse
D Featherstone C Lautre B Marsdale
M Oliinyk J Poole D Selder
SimpleKPI G Hill Slack Technologies
British Embassy Estonia J Ross Unique Hotels


Märkused ja päringud e-aadressil: refugees@ilstallinn.ee

 ILS veebileht kasutab analüütika ja funktsionaalsuse eesmärgil küpsiseid. Lehte edasi kasutades nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot

Küpsised on meie veebilehe, mida kasutame kanalina serveerimaks teile pakutavat sisu ja funktsioone, oluline tehniline osa.

Et seda lehte täisfunktsionaalsuses kasutada, peab küpsiste kasutamine olema lubatud. Vajutades "Nõus" annate nõusoleku küpsiste kasutamiseks.

Rohkem infot selle kohta, kuidas me küpsiseid kasutame, leiate meie Privaatsuspoliitika lehelt.

Sulge