fbpx

Inglise keele kursused

Inglise Keele Kursus
B1, B2, C1+

Gruppidele pakutav peamine õppevorm on  General English for Work and Life (GEWL), ning kõik ILS-i poolt pakutavad kursused on seotud Euroopa keeleõppe raamdokumendiga ( keeletasemed A1-C2).

Õppetsüklite pikkused on 60 tundi kuni 120 tundi ( üks õppeaasta), neist viimane võimaldab läbida ühe terviktaseme.

Gruppide maksimumsuurus on 8 õppijat ning loodame kõik kursused õppeaastal 2022/23  ILS Tallinnas läbi viia kontaktõppena. Siiski, vajadusel on võimalik tunnid läbi viia online-tundidena, kasutades videoplatvorme Zoom, Teams jmt.

Kõik meie õpetajad kõnelevad õpetatavat keelt emakeelena, kasutame õpetatavat keelt tundides maksimaalselt ning õppijatele on tagatud võimalus õpitavat keelt aktiivselt tundides kasutada.

Ühe keeleastme läbimiseks kulub 120 akadeemilist tundi ( 1 x 60 tundi sügisel/talvel + 1 x 60 tundi kevadel/suvel).

Iga keeletaseme lõpus (A1-C2) on õpilastel võimalus sooritada rahvusvaheliselt sertifitseeritud  Language Cert test, mille hind sisaldubkursusetasus.

Lisainfo, s.h. kursuste kuupäevad ja hinnad

Registreeru 2022/23 GEWL grupikursusele siin

Õppeaastal 2022/23 pakume kõike keeletasemeid Algajad-C2.

 ILS veebileht kasutab analüütika ja funktsionaalsuse eesmärgil küpsiseid. Lehte edasi kasutades nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot

Küpsised on meie veebilehe, mida kasutame kanalina serveerimaks teile pakutavat sisu ja funktsioone, oluline tehniline osa.

Et seda lehte täisfunktsionaalsuses kasutada, peab küpsiste kasutamine olema lubatud. Vajutades "Nõus" annate nõusoleku küpsiste kasutamiseks.

Rohkem infot selle kohta, kuidas me küpsiseid kasutame, leiate meie Privaatsuspoliitika lehelt.

Sulge