fbpx

Inglise keele kursused

Inglise Keele Kursus
B1, B2, C1+

Avatud õpperühmadele pakume kursust General English for Work and Life (GEWL). Kursustel on võimalik õppida  ühe  60-tunnise  semestri  või terve õppeaasta vältel. Üks keeleaste läbitakse ühe õppeaasta jooksul.

Minigrupi suurus on maksimaalselt 4 inimest. Õppetöö on Covid 19 pandeemia tingimustes korraldatud selliselt, et seda saab läbi viia klassiruumis või online-keskkonnas ( Zoom, Teams jne.)

ILS-i õpetajad kõnelevad õpetatavat keelt emakeelena ning teisi keeli kasutatakse tunnis minimaalselt. Õpilased kaasatakse aktiivselt tunni tegevustessse.

Ühe keeleastme läbimiseks kulub 120 tundi: (60 tundi septembrist jõuludeni ning 60 tundi jaanuarist mai lõpuni).

Keeleastmet B1-C1 lõpus on võimalus sooritada rahvusvaheliselt tunnustatav test Language Cert. Madalamatel keeleastmetel lõpevad kursused ILS-i lõputestiga.

Kõik ILS-i kursused ja keeletestid põhinevad Euroopa Nõukogu keeleoskussüsteemil Common European Framework of Reference for Languages (astmed A1-C2).

Lisainfo, s.h. kursuste kuupäevad ja hinnad

Registreeru 2020/2021 minigrupi õppele siin

Sügisel 2020 pakume minigrupi kursuseid astmetele B1-C2. Pakume kursust ka B2.2 astmele, mis on mõeldud õppijatele, kes on läbinud pool B2 keeleastmest või kes soovivad oma inglise keelt värskendadaa enne edasijõudnud astme alustamist.

 ILS veebileht kasutab analüütika ja funktsionaalsuse eesmärgil küpsiseid. Lehte edasi kasutades nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot

Küpsised on meie veebilehe, mida kasutame kanalina serveerimaks teile pakutavat sisu ja funktsioone, oluline tehniline osa.

Et seda lehte täisfunktsionaalsuses kasutada, peab küpsiste kasutamine olema lubatud. Vajutades "Nõus" annate nõusoleku küpsiste kasutamiseks.

Rohkem infot selle kohta, kuidas me küpsiseid kasutame, leiate meie Privaatsuspoliitika lehelt.

Sulge