fbpx

Tagasiside klientidelt

Paul Taylor, Juhatuse liige, Unique Hotels Group
Phil ja tema meeskond on teinud väga head tööd meie hotelli töötajate inglise keele oskuse parandamisel viimase 15 aasta jooksul. Koostöö teeb nauditavaks see, et nad on oma ala professionaalid, tegutsevad kiirelt ja tulemuslikult. Hiljuti korraldasid nad operatiivselt rahvusvahelise keeleeksami Inglismaa ülikooli suunduvale noorele, kes vajas kiiresti inglise keele oskust tõendavat tunnistust. ILS on keeltekoolina meie valik!
Gavin Hill, Partner, Deloitte CE
‘… lubage end tänada kõikide Deloitte Eesti, Läti ja Leedu era- ja grupiõppe läbinute nimel viimase kolme aasta vältel tehtud töö eest … Ärikeele eksamite ettevalmistuskursuste läbimine ettevõttes õigustas end igati …’
Helena Evert, Tele2
Hea ILS pere! Soovin Teid Tele2 personali nimel tänada meeldiva koostöö eest! Teiega on olnud tore, sest õpetajad on professionaalsed, avatud, paindlikud ning sõbralikud. Rahvusvahelise organisatsioonina on meie töötajatel vaja igapäevaselt suhelda inglise keeles kolleegidega teistes riikides ja ka kohalikul tasandil. On hulk inimesi, kellel oli küll hea sõnavara kuid puudus julgus rääkimiseks. ILSi meeldivad õpetajad suutsid oskuslikult arendada meie töötajates enesekindlust ning oskust enese väljendamisel. Viimaste aastatega on erinevad tasemed läbinud ligi 90 töötajat ning tagasiside kõigilt on positiivne. Julgen siiralt soovitada ILSi pakutavaid teenuseid!
Sigre Suurvarik, Danske Bank
Teeme koostööd ILS-iga ja oleme rahul, et leidsime püsiva kvaliteetse koolituspartneri. Meie vajadus inglise keelt õppida tuleneb spetsialistide suurenenud vajadusest kasutada oma töös inglise keelt. 2013.a. sügisel alustasime inglise keele koolituspakkuja otsinguid ja suhtlesime mitme keelekoolitusi pakkuva ettevõttega. ILS jäi silma kui kvaliteetne koolituspakkuja, mitmeaastase kogemusega, teab oma väärtust ja pakub inglise keelt emakeelena rääkivaid õpetajaid. Läbirääkimistes selgus, et ILS-i esindaja Phil on hea koostööpartner, kelle abil saime aru, kuidas soovitud tulemuseni jõuda. Meie eesmärk oli märgatavalt tõsta keeletaset ja arvasime, et saavutame seda õppides 1x nädalas. Phil andis selgelt mõista, et 1x nädalas keeleõppest meie eesmärkide jaoks ei piisa. Koostööga jõudsime lahenduseni 2x nädalas. Selleks, et töötajate teadlikkust tõsta, oli Phil valmis kahe õpetajaga meie töötajate ette tulema, et keeleõppe põhimõtteid selgitada. Olen senini tänulik, sest see andis positiivse tõuke kaasamaks keeleõppesse 26 inimest e. kolm keeletaset.

Kursuste vältel toimis koostöö samuti hästi. Meie töötajad on väga nõudlikud. Olles kogenud juba erinevaid koolitusi, oskavad nad head taset hinnata. Osalejate poolt kursuse alguses antud tagasiside õpetajale ja keeltekoolile võeti tänulikult vastu ja ILS suutis tähelepanuväärselt kiiresti reageerida meie täiendavatele vajadustele.

Aitäh Phil ja ILS-i meeskond. Jõudu ja jaksu teie tegemistesse!

Annemie Rensburg, Global HR director, Skype
‘Minu sooviks oli läbida paindliku tunniplaaniga eesti keele lühikursus, mis valmistaks mind ette tööreisiks Eestisse. Kuna olen tihti hõivatud ja reisin palju, soovisin koolitust läbida kaugõppena. Minu rõõmuks pakkus ILS kursust, mis vastas täpselt minu vajadustele. Õppetöö toimus Skype’i vahendusel, väljaspool tunde suhtlesime õpetajaga e-posti teel. Soovitan ILS-i kursuseid kõigile, kes soovivad oma keeleoskust arendada läbi kaugõppe.’
Andrea Moretti, audiitor, PriceWaterhouseCoopers, Genoa, Itaalia
“Ühendasin ärireisi Vilniusesse puhkusega ning läbisin eraõppena inglise keele kursuse. Väga kasulik oli veeta aega inglise keelt emakeelena kõnelevate õpetajatega. Tuleb tunnistada, et õppisin ühe nädalaga ILS-is rohkem, kui analoogsel 3-nädalasel kursusel Londonis.”
Linda Rutkovska, arendusdirektor, TietoEnator Financial Services.
“… Peale kuuekuuliste kursuste läbimist otsustasime koostööd ILS-iga jätkata. Töötajad hindasid kõrgelt õpetajate asjatundlikkust ning kursuste ülesehitust.”
Sten Tamkivi
” Lugupeetud ILS!

Skype Eesti töötajad õnnitlevad teid 10. tegevusaasta puhul Eestis. Ma soovin avaldada tänu hea töö eest, mis olete siin alates 2006. aastast teinud.

Meie firmas töötavad 25. erinevast rahvusest inimesed. Suhtluskeeleks on peamiselt inglise keel, kuid paljud näevad vajadust õppida ka eesti keelt. Tagasiside, mida oleme ILS-i kursusel osalenutelt saanud, on igati positiivne. Ma usun, et see tuleneb sellest, et nii ILS kui ka Skype väärtustavad kõrgeid standardeid ja püüavad head taset suurepäraste inimeste kaasabil säilitada.

Eriti soovin esile tuua uued lühikursused, mida hiljuti korraldama hakkasite. Need on eriti populaarseks osutunud õpilaste motivatsiooni ja tulemuste suhtes.

Ootan meie koostöö jätkumist.”

 ILS veebileht kasutab analüütika ja funktsionaalsuse eesmärgil küpsiseid. Lehte edasi kasutades nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot

Küpsised on meie veebilehe, mida kasutame kanalina serveerimaks teile pakutavat sisu ja funktsioone, oluline tehniline osa.

Et seda lehte täisfunktsionaalsuses kasutada, peab küpsiste kasutamine olema lubatud. Vajutades "Nõus" annate nõusoleku küpsiste kasutamiseks.

Rohkem infot selle kohta, kuidas me küpsiseid kasutame, leiate meie Privaatsuspoliitika lehelt.

Sulge