fbpx

Ametialane keeleõpe täiskasvanutele

PILGRIMS

ILS-i peamine koostööpartner ametialase keeleõppe korraldamisel Inglismaal on keelekeskus Pilgrims Canterbury’s. Koolil on suurepärane reputatsioon ning seal töötavad oma ala tunnustatumad spetsialistid Suurbritannias.

Pakutakse alljärgnevaid võimalusi:

  • Individuaal- ja grupiõppe kombineeritud kursus ‘Orchestrated learning programme’ intensiivsusega 25 tundi nädalas.

Kursuste programm koostatakse osalejate individuaalsetest keelevajadustest lähtuvalt ning see võib hõlmata muuhulgas alljärgnevat: firma toodete ja teenuste tutvustamine; koosolekute, läbirääkimiste ja ettekannete keel; aruannete ja raportite koostamine; finantsalane keel; õigusalane keel; reklaam ja turundus jpm. vastavalt vajadusele.

Kursustele eelneb test ja vajaduste analüüs. Kursuse lõppedes saavad osalejad tunnistuse ja kursuse raporti koos ülevaatega keelekasutusest ning õpetajapoolsete soovitustega õpingute jätkamise korral.

Minimaalne kursuse pikkus 1 nädal. Majutusvõimaustest on valida peremajutuse, ühiselamu või hotelli vahel, hind lisandub koolitustasule.

Veel pakutakse laias valikus täiendõpet ja kvalifikatsioonikursuseid võõrkeeleõpetajatele. Lisainfo leheküljelt ‘Õpilastele ja õpetajatele’

SGI

ILS-i koostööpartner Londonis pakub nii üldkeele kursuseid kui ametialast keeleõpet.

Kool asub südalinnas, lühikese jalutuskäigu kaugusel Oxford Circuse metroojaamast.

Ametialaseks keeleõppeks pakutakse alljärgnevaid võimalusi:

  • keeleõpe grupis intensiivsusega 20 tundi nädalas
  • keeleõpe grupis intensiivsusega 30 tundi nädalas (sellest 10 tundi moodustab üldkeel)
  • keeleõpe grupis intensiivsusega 20 tundi nädalas pluss eraõpe intensiivsusega 5, 10 või 15 tundi nädalas. Eraõpe tegeleb osaleja individuaalsete keelevajadustega ning võib hõlmata nii töökeelt kui üldkeelt. Gruppides kuni 6 õppijat.

Üldkeele õppeks pakutakse samuti keeleõpet grupis intensiivsusega 20 või 30 tundi nädalas ning kombineeritud kursuseid: keelõpe grupis intensiivsusega 20 tundi nädalas pluss eraõpe intensiivsusega 5, 10 või 15 tundi nädalas. Eraõpe võib hõlmata nii töökeelt kui üldkeelt. Gruppides kuni 10 õppijat.

Majutusvõimalustest pakutakse  peremajutust, ühiselamut või hotelli Londoni südalinna piirkonnas, hind lisandub koolitustasule.

Lisainfo saamiseks palun andke meile oma soovidest teada ning me saadame teile pakkumise. International Language Services OÜ omab Haridus- ja Teadumsinisteeriumi koolitusluba, mis võimaldab eraisikutest osalejail Maksu- ja Tolliametilt koolitussumma ulatuses tulumaksutagastust taotleda.ILS veebileht kasutab analüütika ja funktsionaalsuse eesmärgil küpsiseid. Lehte edasi kasutades nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot

Küpsised on meie veebilehe, mida kasutame kanalina serveerimaks teile pakutavat sisu ja funktsioone, oluline tehniline osa.

Et seda lehte täisfunktsionaalsuses kasutada, peab küpsiste kasutamine olema lubatud. Vajutades "Nõus" annate nõusoleku küpsiste kasutamiseks.

Rohkem infot selle kohta, kuidas me küpsiseid kasutame, leiate meie Privaatsuspoliitika lehelt.

Sulge