fbpx

Inglise keele õpetajate täienduskoolitus ILS-is

International Language Services viib läbi äri-inglise keele koolitust õpetajatele, mis on ühtlasi ettevalmistuskursus Londoni Kaubandus- ja Tööstuskoja (London Chamber of Commerce and Industry) eksamiks: Further Certificate in Teaching Business English LCCIEB FTBE.

LCCI FTBE on ainus rahvusvaheliselt tunnustatud Briti sertifikaat, et õpetada äri-inglise keelt. Antud sertifikaadi olemasolu on väga kasulik neile õpetajatele, kes õpetavad äri-inglise keelt või on sellega alustamas.

Kursused on toimunud 2001. aasta detsembrist alates õpetajatele Leedust, Lätist, Eestist, USA-st, Austraaliast ja UK-st.

 

Kui olete kursusest huvitatud, võtke meiega ühendust e-mailil: phil (at) ilstallinn.ee.ILS veebileht kasutab analüütika ja funktsionaalsuse eesmärgil küpsiseid. Lehte edasi kasutades nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot

Küpsised on meie veebilehe, mida kasutame kanalina serveerimaks teile pakutavat sisu ja funktsioone, oluline tehniline osa.

Et seda lehte täisfunktsionaalsuses kasutada, peab küpsiste kasutamine olema lubatud. Vajutades "Nõus" annate nõusoleku küpsiste kasutamiseks.

Rohkem infot selle kohta, kuidas me küpsiseid kasutame, leiate meie Privaatsuspoliitika lehelt.

Sulge