Online ESOL eksamid  B1-C2

Tee eksam ükskõik millal  ja ükskõik kus

Eksamit saab teha praktiliselt kõikjal. Arvuti + webcam + internetiühendus on kõik, mida vajad, et teha online eksam ja omandada inglise keele oskust tõendav sertifikaat. Pettuste vältimiseks jälgivad eksami sooritajaid webcami kaudu eksamivalvurid.

LanguageCert Online eksam toimub väga lihtsalt.

Vali vaikne paik, kus tunned end hästi, asuta end online’i ja alusta eksmiga. Kuid see pole kõik. Language Cert’i poolt monitoorib sinu eksami soorituse protsessi ning karmidest reeglitest kinnipidamist eksamivalvur. Selle online eksamivalvuri funktsiooniks on sind aidata (ja veenduda, et seda ei tee veel keegi). Meie eksamid on vastavuses ülemaailmsete akadeemiliste ja turvalisuse nõuetega, seega kõik meie poolt väljastatavad sertifikaadid on usaldusväärsed ja aktsepteeritavad kõikjal maailmas.

Sinu online  eksamivalvur identsifitseerib sinu isiku turvalise ID-protsessi abil ning veendub, et sinu eksamikeskkond on mugav ja vastab eeskirjadele, st. mis on lubatud ja mis ei ole lubatud. Eksamivalvur jälgib sind ilma sekkumiseta kogu eksami vältel ning on alati sinu käsutuses kui vajad abi.

Online eksameid saab teha B1,B2,C1 ja C2 tasemetel. Täitke alljärgnev ankeet eksamile registreerimiseks.

Online ESOL Exam Registration

Online ESOL Exam Registration

 

 ILS veebileht kasutab analüütika ja funktsionaalsuse eesmärgil küpsiseid. Lehte edasi kasutades nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot

Küpsised on meie veebilehe, mida kasutame kanalina serveerimaks teile pakutavat sisu ja funktsioone, oluline tehniline osa.

Et seda lehte täisfunktsionaalsuses kasutada, peab küpsiste kasutamine olema lubatud. Vajutades "Nõus" annate nõusoleku küpsiste kasutamiseks.

Rohkem infot selle kohta, kuidas me küpsiseid kasutame, leiate meie Privaatsuspoliitika lehelt.

Sulge